Web Tasarım

Firmamın neden web sitesi olmalı sorusuna verilecek onlarca yanıt vardır. Kendi sektörünüzün hedef kitlesine ulaşmak bunlardan yalnızca bir tanesidir. Bulunduğunuz konumun sınırlarını aşmak, müşteri artışınız için yalnızca referanslara bağlı kalmamak diğer önemli konulardır. Ve tabii ki de en önemli konu ise “rekabet”.

Günler, haftalar, aylar geçtikçe web sitesi sahibi olan firmaların sayısı gittikçe artmaktadır. Bu herkesçe bilinen sıradan bir veridir. Ancak buradaki asıl önemli husus, bir web sitesi sahibi olmaktan öte; nitelikli bir web sitesi sahibi olmaktır. Zira nitelikli bir web sitesini işlek bir cadde üstündeki mağazaya, niteliksiz bir web sitesini de caddeye onlarca sokak uzakta tenha bir sokaktaki iş yerine benzetebiliriz. Bir web sitesi,  tasarımdan SEO işlemine kadar birçok konuda kusursuz bir işçilikle üretilmediği sürece varlığı pek de anlam ifade etmemektedir.

 

Neden web sitesi yaptırmalıyım? Web sitesi yaptırırken nelere dikkat etmeliyim? Web site ücretleri ne kadardır? SEO neden önemlidir? Kurumsal web sitesi nasıl olmalıdır? Bunlar gibi birçok surunun yanıtını almak için SSS sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Bronz Web Paketi

Küçük ölçekli işletmeler için bütçeyi zorlamayacak, yerel harita tanıtımının yapıldığı başlangıç paketidir.

Gümüş Web Paketi

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için ürün ve hizmetlerini tanıtarak müşterilerine daha kolay hizmet sunabilecekleri pakettir.

Altın Web Paketi

Marka bilinirliğini ve kazançlarını gözle görünür bir şekilde büyütmek isteyen firmalar için uygun bir pakettir.

Platinyum Web Paketi

Marka bilinirliğini ile kazançlarını artırmak ve sektörde ciddi prestij artışı isteyen firmalar için vazgeçilmez bir pakettir.

NELER YAPIYORUZ?

Ne sistem ne şartlar ne de başka bir kavram. Hiçbir şey bizi bu işi yapmaya zorlamadı.
İşimizi bilerek, isteyerek ve de severek yapıyoruz.

Tıkla Ara Whatsapp Destek