E-Ticaret Danışmanlık

E-ticaret danışmanlık hizmetimizde, işletmenizin ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler sunuyoruz. Müşterilerinizin davranışlarını analiz ederek, hedef kitlenizi daha iyi anlıyor ve onların beklentilerini karşılayacak stratejiler oluşturuyoruz.

AŞAĞI KAYDIR
E-Ticaret

Güçlü Çözüm Ortakları

E-ticareti gerçek bir ticaret gibi görüyor ve profesyonel bir şekilde yaklaşıyoruz. Bu anlamda güçlü ve profesyonel e-ticaret alt yapı sağlayıcıları ile çalışıyoruz.

Uçtan Uca Danışmanlık

İşletmenizin e-ticaret yolculuğunda, web sitesi tasarımı, platform seçimi, ödeme sistemleri entegrasyonu, envanter yönetimi, pazarlama stratejileri ve müşteri deneyimi iyileştirmeleri gibi alanlarda size özel çözümler sunuyoruz.

E-Ticaret

10 Yıldır E-Ticaret Yapıyoruz

Webintek olarak bizde yaklaşık 10 yıldır aktif olarak e-ticaret yapıyoruz. Yolda edindiğimiz bu bilgi birikimini müşterilerimizle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz

E-ticaret danışmanlığı kapsamında
verdiğimiz hizmetler

Kurulum Hizmetleri
E-ticaret sitenizi uygun alt yapı seçimi ile satışa hazır hale getirip, diğer satış kanallarınız ile gerekli entegrasyonları kurgulayabiliriz.
E-Ticaret Sitesi Yönetimi
Siparişlerin aşamalarının yönetilmesi, ürünlerin yüklenmesi ve kampanyaların oluşturulması gibi bir çok işlemi sizin yerinize yapabiliriz.
Katalog Yönetimi
Karmaşık katalog ( kategori ) yapılarınızı optimize edebilir veya sadece bir kategorinin yönetimini ele alarak gösterime hazır hale getirebiliriz.
Kampanya Yönetimi
Çapraz satış kampanyaları ve harekete geçiren diğer kampanyaları sizin adınıza kurgulayarak satışlarınızın yükselmesini sağlayabiliriz.
Temel SEO
İç ve dış seo ayarlarınızı optimize ederek web sitenizi arama motorları üzerinde dahada görünür bir hale getirebiliriz.
Rakip Analizi
Rakip ve sektör lideri analizi yaparak web sitenizin mizanpajını kurgulayabilir çeşitli raporlarla satışlarınızı arttırabiliriz.
E-Mail Marketing
Email şablonları hazırlayarak düzenli bir şekilde müşterilerinize son çıkan ürün veya kampanyalarınızı bildirebiliriz.
Kampanya Görselleri Tasarlama
Kampanya görsellerinizi ve web sitesi içerisindeki slider görsellerinizi tasarlayıp kampanyalarınıza uygun hale getirebiliriz
Ürün Görseli Düzenleme
Ürün görsellerinizin profesyonel bir şekilde fotoğraflarını çekebilir ve temizlik işlemlerini yaparak web sitenize yükleyebiliriz.

Danışmanlık Verdiğimiz E-Ticaret Alt Yapıları

İdeasoft

Ideasoft, Türkiye merkezli bir e-ticaret yazılım şirketidir. KOBİ’lere ve girişimcilere kullanıcı dostu e-ticaret çözümleri sunar. Müşterilerine profesyonel e-ticaret platformları ve entegre çözümler sağlar. Özellikle KOBİ’ler ve girişimciler için kullanıcı dostu, özelleştirilebilir ve işlevsel e-ticaret siteleri oluşturmayı amaçlar.

Ticimax

Ticimax, kullanıcı dostu bir yönetim paneli, ödeme sistemleri entegrasyonu, envanter yönetimi, pazarlama araçları, SEO desteği ve lojistik entegrasyonu gibi özellikleri içeren kapsamlı bir e-ticaret altyapısı sunar. Müşterilerine mobil uyumlu ve SEO dostu e-ticaret siteleri oluşturma imkanı sağlar.

T-Soft

T-Soft, uzman ekibiyle uçtan uca e-ticaret çözümleri sunan, sektörde öncü bir teknoloji şirketidir. E-ticaret alanında en kapsamlı ve en yenilikçi çözümleri üreten T-Soft, sektörde 20 yıllık tecrübesiyle 2000’den fazla müşteriye hizmet vermektedir.

Shopify

Shopify, dünya genelinde popüler olan bir e-ticaret platformudur. 2006 yılında kurulan Shopify, küçük ve orta ölçekli işletmelerin kolaylıkla çevrimiçi mağazalar oluşturmasına olanak sağlar. Shopify, kullanıcı dostu arayüzü, geniş özellik seti, güvenli altyapısı ve esnek özelleştirme imkanıyla e-ticaret işletmeleri için güvenilir bir platformdur.

Woocommerce

WooCommerce, WordPress tabanlı bir e-ticaret eklentisidir ve dünya genelinde yaygın olarak kullanılmaktadır. 2011 yılında başlatılan WooCommerce, çevrimiçi mağazalar oluşturmak ve ürünleri satmak isteyen kullanıcılar için güçlü bir çözüm sunar.

Markanızı geleceğe taşımak
mı istiyorsunuz?

Dijitalin Dünyasını Keşfet!