Web tasarım ve kurumsal kimlik hizmetlerinde Webintek’i tercih ettik. Çok memnunuz tavsiye ederiz.

Yağız A.
Yetkili

Ooviva

Müşteri Adı
:
Yağız A.
Yetkili

Ürettiği ”Yaşam İksiri”ni, daha sağlıklı bir yaşam peşinde olan herkes ile paylaşmaya karar veren OOVİVA, Webintek’i tercih etti !

FIGMA

Doğal ve zengin bileşenlere sahip, yüksek polifenol oranına sahip zeytinyağı üreten Ooviva, Web tasarım hizmetleri için Webintek’i tercih etti. Müşterilerinin fiziksel ve ruhsal açıdan sağlıklı yaşam sürmesine katkıda bulunan Ooviva firması, yine müşterilerinin yaşam kalitesini iyileştirmeye devam ediyor. Kendi üretimi olan ve ölümsüzlük iksiri adını verdikleri zeytinyağını, kendi yöntemleriyle işleyerek birçok başarıya imza atan firma, Webintek’in sunduğu kurumsal web tasarım hizmeti ile hedef kitlesini büyütmeye devam etmektedir.

Firma, Üst düzey kalitede zeytinyağı üretimi sayesinde AR-GE çalışmalarına hız kazandırmış, ulusal ve uluslararası arenalarda kendini kanıtlamıştır. Tercih ettiği zeytinyağı üretimi web sitesi tasarımı sayesinde ürün tanıtımını dijital dünyaya taşıyarak başarılı projelere imza atmıştır. Webintek olarak gıda ve üretim sektöründe yer alan diğer firmalar için de kurumsal web sitesi hizmeti sağlıyoruz. Firmaya özel yapılan dikkat çekici tasarımlar sayesinde kurumsal kimliğin gelişmesine katkıda bulunuyoruz. Ooviva zeytinyağı firması için zeytinyağı web sitesi tasarlayarak teslim eden Webintek’in sağladığı diğer hizmetleri de inceleyebilirsiniz.

Webintek, Gıda Üretimi Firmalarına Neler Sunar?

Gıda ve gıda üretimi çalışmaları gerçekleştiren firmalar için sağladığımız başlıca hizmetler arasında;

 • Gıda üretimi web sitesi tasarımı,
 • Kurumsal kimlik oluşturma ve geliştirme çalışmaları,
 • Sosyal medya yönetimi,
 • Dijital pazarlama hizmetleri,
 • Dijital reklamcılık,
 • Video prodüksiyon ve profesyonel fotoğraf oluşturma,
 • Mobil uygulama geliştirme,
 • Katalog ve logo tasarımı,
 • Banner slider oluşturma.

Ooviva zeytinyağı üretim firmasına Webintek olarak özgün şekilde hazırladığımız gıda web sitesi tasarımı haricinde, dijital platformda şirketinizin görünürlüğünü artırıyoruz. Sizler de Webintek hizmetleri sayesinde globalde hizmet akışınızı genişleterek iş akışınızı büyütebilirsiniz.

Ooviva Firması, Webintek’in Sağladığı Hizmetlerden Neler Kazandı?

Kurumsal web sitesi tasarımına Webintek ile sahip olan Ooviva, web sitesinin yayına girmesi ile daha iyi bir kurumsal kimlik imajı kazanmıştır. Müşterilerine 7/24 ulaşabilen Ooviva, ürün ve hizmetlerini en iyi şekilde sunabilir hale gelmiştir. Telefon, bilgisayar ve tablet gibi akıllı cihazlardan ziyaret edilebilen Ooviva web sitesi, firmanın iş yükünü bir nebze alarak tanıtım ve pazarlama süreçlerine katkı sağlamıştır.

Ooviva’nın web sitesi ile kazandığı bazı kazanımlar:

 • Kürsel Erişim İmkanı
 • 7/24 Ulaşılabilirlik
 • Güvenilirlik ve Profesyonellik
 • Pazarlama ve Tanıtım
 • Müşteri İletişimi
 • Pazar Araştırması
 • Rekabet Avantajı
 • Müşteri Sadakati
 • Veri Toplama ve Analiz İmkanı

Tüm bu ve benzeri kazanımlar iyi bir web sitesi ile markaya eşlik eder, katkı sağlar. Web sitesi ne kadar iyi tasarlanmışsa, yayın süreçlerinde ne kadar az sorun yaşanıyorsa (ya da sorun yaşanmıyorsa), web sitesi sürekli güncelleniyor, geliştiriliyor ve arama motorlarına göre şekillendiriliyorsa bu kazanımlar elde edilebilir.

Kurumsal Web Site Tasarımı ve SEO Hizmeti

Eğer gıda sektöründe faaliyet gösteren bir firmanız varsa, yaptıracağınız Kurumsal web tasarım projesinin mutlaka iyi bir SEO hizmeti ile desteklenmesi gerekir. Web sitenizin, hedef kitlenizin sıklıkla yapmış olduğu aramalarda üst sıralarda çıkması, yeni müşteri kazanmanız ve markanızı daha fazla büyütmeniz açısından oldukça önemlidir. Webintek ile firmanıza özel tasarlanacak bir web sitesine sahip olabilir, bu web sitesinin arama motorlarında üst sıralarda yer alması için özel çalışmalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Sonuç

Web tasarım ve kurumsal kimlik hizmetini Webintek’ten sağlayan Ooviva ve diğer müşteriler, dijital dünya adaptasyonunu bizler aracılığıyla sağlayarak dijital dünyada yer almaya devam ediyor. SEO hizmeti başta olmak üzere sağladığımız diğer dijital pazarlama hizmetlerimiz sayesinde firmalar, arama motorunda (Google, Bing ve Yandex gibi) üst sıralarda yer almaktadır. Hem kurumsal kimliğin vazgeçilmez bir parçası olarak kurumsal web sitesi tasarımı, hem de bu web sitesinin üst sıralarda yer almasını sağlamak için ileri seviye SEO hizmeti vererek markanızı hak ettiği noktaya taşıyoruz. Ooviva gibi zeytinyağı ile ilgili işler yapıyorsanız, herhangi bir gıda firmanız varsa ve bir web sitesine, kurumsal kimlik çalışmalarına, SEO ve diğer dijital pazarlama çalışmalarına ihtiyaç duyuyorsanız Webintek sizin için burada!

Firmanız, markanız ya da aklınızdaki bir proje için size özel tasarlanmış bir web sitesine mi ihtiyacınız var? Webintek ile iletişime geçin ya da hızlı şekilde teklif alın!

Dijitalin Dünyasını Keşfet!