Web tasarım ve kurumsal kimlik hizmetlerinde Webintek’i tercih ettik. Çok memnunuz tavsiye ederiz.

Adem B.
Yetkili

Akterm Enerji

Müşteri Adı
:
Adem B.
Yetkili

Akterm Enerji, Webintek’i tercih etti.

FIGMA

Daha önce Akterm Group olarak verdiğimiz kurumsal web tasarım hizmetini, ilgili markanın Enerji sektöründeki faaliyetlerini yürüten Akterm Enerji için de vermiş bulunuyoruz. Enerji sektöründe faaliyet gösteren firmalara verdiğimiz kurumsal web tasarım, SEO hizmetleri, kurumsal kimlik çalışması, sosyal medya yönetimi ve dijital pazarlama gibi hizmetlerin bazılarını Akterm Enerji için de vererek, firmanın dijital dünyadaki varlığını günden güne iyileştirmeye devam ediyoruz.

Akterm Enerji Hakkında

Akterm Enerji, enerji sektöründe geniş yelpazede hizmet sunan bir Enerji firmasıdır. Yenilenebilir enerji kaynaklarına büyük bir odaklanma ile, çevre dostu enerji üretimine katkıda bulunmaktadır. Odaklandıkları hizmet profilleri ise şu şekildedir:

 • Yenilenebilir Enerji: Akterm Enerji, doğal kaynaklara dayalı yenilenebilir enerji çözümleri sunarlar. Bu, doğanın sunduğu enerji kaynaklarına dayalı olarak sürdürülebilir enerji üretimini içerir.
 • Jeotermal Enerji: Akterm Enerji, yer altı sıcaklıklarını kullanarak enerji üretimine odaklanırlar. Jeotermal enerji, temiz ve sürdürülebilir bir enerji kaynağıdır.
 • Solar Termal Enerji: Akterm Enerji, güneş enerjisini kullanarak sıcak su ve elektrik üretimi sağlayan teknolojilerle çevre dostu enerji çözümleri sunarlar.
 • Biyogaz Enerjisi: Akterm Enerji, organik atıklardan enerji üretimine odaklanarak çevresel sürdürülebilirliği desteklerler.

Ayrıca, enerji verimliliği konusunda da uzmanlıkları vardır ve aşağıdaki hizmetleri sunarlar:

 • Kojenerasyon ve Trijenerasyon Sistemleri: Aynı anda ısı ve elektrik üreterek enerji verimliliğini artırırlar. Bu sistemler, kaynakların daha etkin kullanımını sağlarlar.
 • Atık İşleme ve Enerji Üretimi: Atıkları ayrıştırarak ve yakarak bertaraf etmek suretiyle enerji üretirler. Bu, atıkların çevreye zarar vermeden kullanılmasını sağlar.
 • Enerji Performans Sözleşmeleri: Enerji tasarrufunu desteklemek ve enerji maliyetlerini azaltmak için enerji performans sözleşmeleri sunarlar.
 • Atık Isı Geri Kazanımı: Sanayi tesislerinden veya diğer kaynaklardan kaybedilen ısıyı yakalarlar ve bu ısıyı enerji üretiminde kullanırlar, böylece enerji kaynaklarının daha verimli kullanılmasına katkıda bulunurlar.

Akterm Enerji, müşterilerine sürdürülebilir enerji ve enerji verimliliği konularında en iyi çözümleri sunmayı hedefliyor. Bu süreçte ise Webintek olarak Akterm Enerji’nin her zaman yanında olmayı hedefliyoruz.

Akterm Enerji Kurumsal Web Tasarım Hizmeti ile neler kazandı?

Yukarıdaki hizmetleri veren Akterm Enerji, kendi hedef kitlesine, vermiş olduğu tüm hizmetlerle ilgili 7/24 erişilebilir bir sunum elde etmiş oldu. Kurumsal web tasarım çalışmalarının en temel amaçlarından biri sürekli ulaşılabilir ve erişilebilir olmaktır. Bunun yanı sıra en uygun tasarımlar ile ürün ve hizmetler en doğru şekilde kullanıcıya aktarılmalıdır. Akterm Enerji’nin kurumsal web sitesini yapan ajans olarak, bir web tasarım projesinden ne kazanım elde edilebilirse tüm detayları Akterm Enerji bünyesine katmaya çalıştık.

Kurumsal web tasarım çalışmalarının en önemli hedeflerinden biri bulunabilir olmaktır. SEO adı verilen arama motoru optimizasyon çalışmaları sayesinde Akterm Enerji’ye bu konuda standart seviyede hizmet vermiş bulunuyoruz. Bu sayede Google ve diğer arama motorlarında Akterm Enerji ifadelerini aratan kullanıcılar, Akterm Enerji’nin kurumsal web sitesine kolaylıkla ulaşabiliyor.

Enerji Sektörü için Kurumsal Web Tasarım Hizmet detayları

Pek çok sektöre verdiğimiz kurumsal web tasarım hizmetlerini enerji sektörü için de veriyoruz. Enerji sektörü içerisindeki bazı faaliyet alanları şu şekilde karşımıza çıkıyor:

  • Yenilenebilir Enerji
  • Jeotermal Enerji
  • Solar Termal Enerji
  • Biyogaz Enerjisi
  • Enerji Verimliliği
  • Kojenerasyon ve trijenerasyon sistemleri
  • Çöpün ayrıştırılarak ve yakılarak bertaraf edilmesi
  • Enerji performans sözleşmeleri
  • Atık ısı geri kazanımı

  Bu ve benzeri alanlarda hizmet veren tüm markalar ile işbirliği yapıyoruz. Dijital dünyada yer almak ve markanızı rakiplerinizin önüne taşımak istiyorsanız Webintek’in kurumsal kimlik, kurumsal web tasarım, SEO hizmeti ve sosyal medya yönetimi gibi hizmetlerine başvurmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

  Webintek’in SEO hizmetleri ile arama motorlarında öne çıkın!

  Google, Bing ve Yandex gibi arama motorlarında ön sıralarda yer almak için SEO hizmeti almanız gerekir. Sitenizin sürekli olarak geliştirilmesi, iyileştirilmesi ve içeriklerinin arama motorlarına göre güncellenmesi, markanızın ve hizmetlerinizin arama motorlarında öne çıkmasını sağlar. Teknik iyileştirmeler ile desteklenen bu süreç sürekli devam etmesi gereken bir süreçtir. Webintek’in profesyonel SEO uzmanı kadrosu ile arama motorlarında bulunabilir olabilirsiniz. Akterm markasının enerji hizmetlerine yönelik projesinde standart SEO çalışması uygulanmıştır. Markayı Google’da arayan herkes ilgili projenin web sitesine rahatlıkla ulaşabilir.

  Sonuç

  Akterm markasının enerji hizmetlerine yönelik yayına aldığımız bu projede, markanın enerji sektöründe verdiği hizmetlere yönelik bir sunum gerçekleştirdik. İlgili projede enerji ile ilgili verilen hizmetlerin sunumu yapılmakta. Siteyi ziyaret eden ziyaretçiler, Akterm markasının enerji sektöründe yaptığı işleri ve verdiği hizmetleri takip edebiliyor. Mobil ve masaüstü cihazlarda rahatlıkla ziyaret edilebilen bu kurumsal web tasarım projesi markaya bulunabilirlik, daha fazla ziyaretçiye ulaşma, sürekli ulaşılabilirlik ve marka bilinirliği gibi katkılar sağlamıştır.

  Tüm bu ve benzeri hizmetleri veren enerji firmalarına özel web tasarım hizmetlerimiz ile tanışmak için bizimle iletişime geçin. Webintek, sizler için en doğru kurumsal web tasarım projesini belirler, projeyi hayata geçirir ve yayına alır. Böylece dijital dünyadaki yerinizi alarak en ön sıralarda ziyaretçilerinizi ağırlayabilirsiniz.

  Dijitalin Dünyasını Keşfet!