Web tasarım ve kurumsal kimlik hizmetlerinde Webintek’i tercih ettik. Çok memnunuz tavsiye ederiz.

Adem B.
Yetkili

Akterm Group

Müşteri Adı
:
Adem B.
Yetkili

Akterm Group, Webintek’i tercih etti.

FIGMA

Yenilenebilir enerji, atık ısı geri kazanımı, çöp gazından enerji üretimi ve mekanik taahhüt ve projelendirme alanlarında faaliyet gösteren Akterm Group, Kurumsal Web Tasarım hizmetini Webintek‘ten almayı tercih etti. Enerji sektöründe hızla yükselmeye devam eden Akterm Group iyi bir kurumsal kimlik çalışmasına sahip. Bu kurumsal kimlik çalışmasını iyi bir Kurumsal Web Tasarım ile taçlandıran firmaya bizi tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz.

Yenilenebilir enerji, atık ısı geri kazanımı, çöp gazından enerji üretimi ve mekanik taahhüt ve projelendirme gibi hizmetler veren diğer firmalar için hız kesmeden kurumsal kimlik ve buna bağlı olarak kurumsal web tasarım hizmetleri veriyoruz. Akterm Group web sitesini yapan firma olarak Webintek’in hizmetlerini mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz.

Webintek, Enerji Sektörüne Neler Sunuyor?

Pek çok sektörde olduğu gibi Enerji sektörüne özel web tasarım hizmetlerimiz de bulunuyor. Bu referans projede görüleceği üzere enerji ve mekanik sektörlerinde hizmet veren müşterilerimize, ihtiyaçları doğrultusunda kurumsal web tasarım ve kurumsal kimlik çalışmaları yapıyoruz.

Enerji sektöründe faaliyet gösteren firmalar için verdiğimiz başlıca hizmetler şu şekildedir:

  • Kurumsal kimlik çalışmaları

  • Kurumsal web tasarım

  • Sosyal medya yönetimi

  • Dijital Pazarlama

  • Profesyonel Video Prodüksiyon

  • Profesyonel Fotoğraf Çekimi

  • Mobil Uygulama

  • Katalog Tasarımı

  • Logo Tasarımı

  • Banner Slider Tasarımları

Bu hizmetlerin yanı sıra dijital dönüşüm ve dijital dünyaya adaptasyon ile ilgili tüm hizmetler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akterm Group, Webintek’ten almış olduğu hizmet ile neler kazandı?

Kurumsal kimliğin en önemli kollarından birisi de Kurumsal Web Tasarım olarak karşımıza çıkıyor. Akterm Group firmasına vermiş olduğumuz kurumsal web tasarım hizmeti ile firmaya şu kazanımları sağladık:

Sunum: Akterm Group, göstermiş olduğu faaliyetler ve kurumla ilgili diğer detayları profesyonel olarak hedef kitlesine sunabiliyor. Vermiş olduğumuz kurumsal web tasarım hizmeti sayesinde tüm faaliyetlere, kurum ile ilgili detaylara, görsellere ve metinlere bilgisayardan, tabletten ve telefondan 7/24 erişilebiliyor. Tüm bunlar tamamen Akterm Group özelinde yapılan özgün tasarımlar ile mümkün kılınıyor. Bu da kurum hakkında araştırma yapan kimselere karşı iyi bir sunum avantajı sağlıyor.

Bulunabilirlik: Google ve diğer arama motorlarında Akterm Group adı ve faaliyet alanları ile ilgili araştırma yapıldığında Akterm Group web sitesi ilk sıralarda kullanıcının karşısına çıkıyor. Bunun için temel düzeyde yapılan SEO çalışmaları yeterli oluyor. İstendiği takdirde ise ileri seviye SEO Hizmetleri sayesinde firma ve faaliyet alanları ile ilgili yapılan aramalarda firma öne çıkarılabiliyor.

Kurumsallık: Kurumsal kimliğin önemli kollarından biri de kurumsal web tasarım demiştik. Akterm Group için vermiş olduğumuz web tasarım hizmeti, iyi bir kurumsallık için önemli bir adımdı. Firmanın hedef kitlesi, Akterm Group hakkında ulaşmak istediği tüm bilgilere resmi web siteleri üzerinden ulaşacak, tüm güncellemeleri ise sosyal medya hesaplarının yanı sıra Akterm Group resmi web sitesi üzerinden takip edecektir. Kurumsallık anlamında önemli bir detay olan bu özellikler, Akterm Group firmasına vermiş olduğumuz kurumsal web tasarım hizmeti sayesinde ek olarak kazandırılmıştır.

Group Şirketler için Kurumsal Web Tasarım Hizmeti

Birden fazla alanda hizmet veren ve birden fazla alt şirketten oluşan Group şirketler için özel olarak verdiğimiz kurumsal web tasarım hizmetini yakından inceleyebilirsiniz. Akterm markasının grup şirketleri için hazırlamış olduğumuz kurumsal web tasarım projesini inceleyerek kendi markanız için talep edeceğiniz hizmet hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Webintek olarak markanızın kurumsal kimliğini en iyi şekilde yansıtan kurumsal web tasarım projenizi kısa sürede hayata geçirebiliriz. Group şirketler için kurumsal web tasarım projelerine imza atan ekibimiz, projenizin detaylı analizini yaparak sunum oluşturur ve ihtiyacınız tam olarak belirlenir. Bu sayede ihtiyacınız olan en doğru web sitesine, kurumsal kimlik çalışmalarına ve dijital pazarlama stratejilerine sahip olursunuz.

Arama motorlarında öne çıkın!

Vermiş olduğumuz kurumsal web tasarım hizmetlerinde standart SEO hizmeti de bulunur. Fakat projelerin özel SEO ihtiyaçlarını karşılamak için SEO hizmeti başlı başına alınmalıdır. Arama motorlarında (Google, Bing ve Yandex gibi) üst sıralarda yer almak ve orada kalabilmek için SEO hizmeti sürekli olarak alınmalıdır. Böylece markanın dijital dünyadaki varlığı en iyi şekilde öne çıkarılmış olur.

Dijitalin Dünyasını Keşfet!