Web tasarım ve kurumsal kimlik hizmetlerinde Webintek’i tercih ettik. Çok memnunuz tavsiye ederiz.

Barış Y.
Yetkili

Pescatori

Müşteri Adı
:
Barış Y.
Yetkili

Dünya çapında özgün projeleriyle göz dolduran PESCATORİ Web Tasarım Hizmeti için alanında uzman Webintek’i tercih etti.

FIGMA
LARAVEL

Endüstriyel proje uygulamaları, kültür balıkçılığı, balık işleme balıkçı teknelerinin yapımında rol alan Pescatori, sürdürdüğü projeler sayesinde çok uluslu bir şirket olmayı başarmıştır. Kurumsal kimlik ve kurumsal web sitesi ihtiyacını Webintek’ten temin eden Pescatori, faaliyet alanını genişleterek gerekli ekipman ve hizmetleri sağlamaktadır. Balık işleme tesisleri başta olmak üzere petrol ve gaz endüstrisinde de çalışmalarını yürüterek birinci sınıf çözümler sunmaktadır.

Deniz üstü ve deniz altında gerçekleştirmek istediğiniz projelere katkı sağlayan Pescatori, iyi bir kurumsal kimlik çalışmasına sahip bir şirkettir. Kurumsal kimliğini kurumsal web tasarım sayesinde güçlendiren Pescatori’ye bizleri tercih ettiği için teşekkür ediyoruz. Pescatori gibi teknolojik alt yapısı ve yazılım gücüne sahip, enerji ve deniz sektöründe faaliyet gösteren diğer firmalar için de web tasarım hizmetleri sağlıyoruz.

Webintek, Balıkçılık ve Su ile İlgili Sektörüne Neler Sunar?

Webintek olarak diğer sektörlerde olduğu gibi balıkçılık ve su sektörüne özel web tasarım hizmetlerini sağlamaktayız. Endüstriyel proje uygulamaları ve balıkçı teknesi yapımında rol alan tüm sektörlere kurumsal kimlik çalışması ve kurumsal web tasarım hizmeti vererek, markaların dijital dünyadaki varlığını iyileştiriyoruz. Bununla birlikte balıkçılık ve su sektöründe gerçekleştirilen projelerin dijital dünyada yerini almasını sağlıyoruz. Hizmet kolu oldukça geniş olan Pescatori, yüksek güce sahip gemi vinçlerini üreterek dünya çapında büyük işlere imza atmıştır. Bizler de üretim sektöründe iz bırakan tüm alanlara üretim web sitesi hizmetleri sunarak, markanıza kurumsallık ve dijital güç takviyesi sağlıyoruz. Webintek sizlere;

  • 360 derece kurumsal web tasarım hizmetleri sunar.
  • Dijital pazarlama hizmetleriyle ürün ve hizmet reklamı sunar.
  • Markanızın kurumsal kimlik kazanması için çeşitli stratejiler sunar.

Webintek’in Pescatori Markasına Katkıları

Web tasarım ve kurumsal kimlik hizmetlerinde Webintek’i tercih eden Pescatori, bu hizmet sayesinde artık ürettiği vinçler ve sağladığı hizmetlerin sunumunu en iyi şekilde yapabiliyor. Marka, Pescatori web sitesi ile;

  • Ulaşılabilirliğini artırdı.
  • Dijital dünya rekabetindeki yerini aldı.
  • Ürün ve hizmetlerinin tanıtımını en doğru şekilde sağladı.
  • Kitlesini büyüttü.
  • Site trafiğini artırmayı başardı.

Pescatori firması, dünya çapında özgün ve yaratıcı projeleri yerine getirmek için çeşitli işbirlikleri içerisinde çalışmaktadır. Kendi alanında sağladığı hizmetlere, web sitesi tasarımı katkısıyla yenilik getirmiştir. Webintek olarak temel gayemiz ihtiyaçları gidermek, siteyi üst sıralara çıkarmak ve müşteri memnuniyeti kazanmaktır. Pescatori’ye sağladığımız kurumsal kimlik çalışmaları sayesinde şirket, arama motorlarının (Google, Bing ve Yandex gibi) desteklediği şekilde yayın yapabiliyor. Verdiğimiz SEO hizmeti ile iyi bir web sitesinde olması gereken temel şartlardan birini yerine getirmiş olduk. Buna ilave olarak şirkete uygun modern web sitesi tasarımlarıyla da markalaşmaya katkı sağladık. Proje yönetiminde rol alan, petrol ve gaz endüstrisine ürün ve hizmetlerini sunan, balıkçılık ve su kültüründe faaliyet gösteren diğer firmalar için de web sitesi tasarlayarak dijital dünyaya adım atmalarını sağlıyoruz.

Arama motorlarında daha bulunabilir olmanın pek çok avantajı vardır. Bu avantajların her biri bir araya geldiğinde, markanın hedef kitlesi ile olan iletişimi daha da kolaylaşır. Verilen hizmet ile ilgili araştırma yapıldığında markanın ön sıralarda yer alması, aramayı yapan hedef kitleye hem güven verir. Hem de markanın daha fazla kişiye ulaşmasını, kazançlarını ve bilinirliğini arttırmasını sağlar. Webintek bu süreçte hep yanınızda olur. Sadece balık üretim tesisi ve su hizmeti sektörü ile ilgili değil, markanız ne ile ilgili olursa olsun profesyonel destek almanız için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Sonuç

Pescatori’nin Webintek’ten sağlamış olduğu web tasarım ve kurumsal kimlik hizmeti, firmaya katkı sağlamıştır. Ayrıca Pescatori markasının alanında sürekli gelişim gösterebilmek için internet mecrasında özel tasarımlara, SEO hizmetlerine ve çeşitli web tasarım uygulamalarına Webintek olarak aracılık ettik. Markanın, doğru kitleye ulaşması Webintek’in sunduğu imkan ve avantajlar arasındadır. Ek olarak Webintek, dijital pazarlama hizmetleriyle site görünürlüğünün üst seviyelere gelmesini sağlamaktadır. Bu da firmaların misyon ve vizyonuna katkı sağlar. Pescatori gibi balık işleme tesisleri ile iş birliği içinde olan tüm firmalar için aynı imkanları sunuyor, ihtiyacınıza özel web site ve kurumsal kimlik hizmetlerini yerine getiriyoruz.

Dijital dünyada yerinizi almak, bu dünyadaki rekabete ayak uydurmak ve rakiplerinizin önüne geçmek için Webintek ile iletişime geçebilir, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alarak bir an önce kazancınızı ve marka bilinirliğinizi arttırmaya başlayabilirsiniz.

Size özel tasarlanmış web sitesine ve SEO gibi dijital pazarlama stratejilerine ihtiyacınız mı var? Webintek ile iletişime geçerek detaylı bilgi ve teklif alabilirsiniz.

Dijitalin Dünyasını Keşfet!