Web tasarım hizmetlerinde Webintek’i tercih ettik. Çok memnunuz tavsiye ederiz.

Ozan A.
Yetkili

Monokim

Müşteri Adı
:
Ozan A.
Yetkili

Monokim Webintek’i tercih etti !

FIGMA

2011 yılından itibaren poliüretan alanında tecrübenin yerini donanım ve profesyonelliğe bırakan Monokim, ilkelerine sahip çıkan ve çeşitli markalara ürün tedariği yapan öncü firmalardan biridir. Poliüretan kimyasalları alanında sektörünün öncüsü olmak için çeşitli ürün ve hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. Webintek olarak, Monokim’e vermiş olduğumuz web tasarım hizmetleri ile katkı sağladık. Kurumsal web tasarım hizmetimiz sayesinde Monokim, gerekli gerekli altyapıya sahip olarak ürün ve hizmeterini daha başarılı bir şekilde sürdürmeye ve süreci daha kolay yönetmeye başlamıştır.

Kimyasal hammadde üreticisi olarak karşımıza çıkan Monokim Kimya, hizmet kalitesinden taviz vermeyerek sektöre değer üretiyor. Marka, bizlerden almış olduğu kurumsal web tasarım hizmeti ile misyon ve vizyonuna katkı sağlayarak pazardaki varlığını büyütmeyi hedefliyor. Poliüretan kimyasalları ve izosiyanatlar konusunda yurt içi ve yurt dışı satış-pazarlama ve hammadde tedariğini müşterilerine en iyi şekilde sunmayı başarmıştır. İyi ve başarılı işlere imza atan Monokim firmasına Webintek’i tercih ettiği için teşekkür ediyoruz. Kimyasal hammadde üreten diğer firmalar için de web tasarım ve kurumsal kimlik çalışmalarımızı incelemeye davet ediyoruz.

Webintek, Kimyasal Hammadde Sektörüne Neler Sunuyor?

Monokim firması gibi kimyasal hammadde sektöründe yer edinen diğer müşterilerimiz için de web hizmetleri sağlamaya devam ediyoruz. Modern tasarımları markanızla bütünleştiren Webintek, dijital alandaki varlığınıza katkı sağlamaya devam etmektedir. Tıpkı Monokim firması gibi, sektöründe öne çıkmak isteyen ve marka değerini arttırmaya özen gösteren tüm firmalara şu kazanımları sağlıyoruz;

 • Markaya uyumlu web tasarımları geliştiriyoruz.
 • Ürün ve hizmetlerini öne çıkaran kurumsal web sitesi çalışmaları gerçekleştiriyoruz.
 • Dijital pazarlama faaliyetleri ile (SEO, Google Arama Ağı Reklamları, Google Alışveriş Reklamları gibi)
 • Markanızın vizyon ve misyonunu ön planda tutmak ve profesyonel tasarımlarla yansıtmanız için, kurumsal kimlik çalışmaları gerçekleştiriyoruz.
 • 360 derece ajans hizmetlerimiz ile web yazılım, web tasarım, sosyal medya yönetimi, arama ağı ve sosyal medya reklamları, SEO hizmeti ve benzeri hizmetleri sunuyoruz.

Webintek, Monokim Firmasına Neler Kazandırdı?

Kaliteli ürün sunumuna ve müşteri memnuniyetine öncelik veren Marka, web tasarım hizmeti alma tercihini Webintek’ten yana kullanmıştır. Bizler de güçlü ürün özelliklerine sahip olan Monokim firması için, en iyi şekilde kimyasal hammadde web sitesi tasarımını oluşturup beğenilerine sunduk ve firmanın içine sinen bir tasarım ortaya çıkardık.

Monokim poliüretan web sitesi, iyi bir web tasarıma sahip oldu. Dijital alandaki varlığını iyi bir web sitesi tasarımı ve SEO düzenlemeleri ile pekiştiren firma, sosyal medya ve diğer iletişim kanalları ile daha bulunabilir hale gelmiştir. Sizler de web hizmetleri, dijital pazarlama ve kurumsal kimlik çalışmalarıyla ilgili tüm ihtiyaçlarınızı Webintek aracılığıyla temin edebilirsiniz. Monokim firması;

 • Sprey poliüretan köpük sistemler,
 • Saf poliüre sistemler,
 • İzosiyanat sistemler,
 • Polioller ve yardımcı kaynakların üretimini yaparak, hizmet akışı sağlamaktadır.

Monokim Kimya, ürünlerini tüm dünyadaki tüketicilerle buluşturarak müşteri memnuniyeti oluşturmaktadır. Ürün ve hizmetleriyle ön plana çıkan Monokim ile benzer hizmetleri veren firmalara da benzer hizmetleri sunuyor, sektöre özel deneyimimiz ile rakipleri bir bir geride bırakıyoruz. Webintek’i tercih eden Firma;

 • Rekabet avantajını artırdı.
 • Markaya özgü, vizyon ve misyonunu yansıtan tasarım kazandı.
 • Ürün ve hizmet pazarlamasını geliştirdi.
 • Dijital kimliğine yeni bir soluk kazandırdı.
 • Dijital mecralardaki hedef kitlesini ölçümleyebilecek seviyeye geldi.
 • Marka tanıtımı ve görünürlüğünü arttırma imkanı elde etti.

Monokim, kimya endüstrisinde yükselen ve ivme yakalayan şirketlerden biridir. Tedarik zinciri oluşturarak yurt içi ve yurt dışında satış pazarlama faaliyetlerini titizlikle yürütmektedir. Tüm faaliyetlerini Webintek web tasarımı ile daha işlevsel hale getirmiştir.

Dijital alandaki varlığınızı iyileştirmek ve daha sonra bu konumu korumak son derece önemli. Bu konuda verdiğimiz hizmetler ile markanıza özel tasarımlarla rakiplerinizden sıyrılmanızı sağlıyor, rekabet avantajı için katkıda bulunuyoruz. Kimyasal hammadde firmalarının yanı sıra farklı sektörlerde varlığını sürdüren tüm firmalara web tasarım hizmetleri sağlayarak, markanızı en iyi şekilde temsil etmek için katkıda bulunuyoruz.

Sonuç

Monokim, Webintek aracılığıyla iyi bir web tasarım ve kurumsal kimlik kazanmıştır. Ayrıca bu firma, kullanıcı deneyimini üst seviyede tutan ve dijital dünyada öne çıkan web sitesine sahip olmuştur.

Kimyasal hammadde üreticiliğiyle saygınlık kazanan Marka, Webintek sayesinde hizmet ve ürünlerini daha iyi şekilde tanıtmaya başlamış, dijital mecralardaki rekabette avantaj elde etmiştir. Şirket, bu sayede Google ve sosyal medya platformlarında rakiplerinin önüne geçmek için önemli bir avantaj elde etmiştir.

Sizler de sektörünüzde diğer firmalardan ayrılmak, rakiplerinizin önünde yer almak, ürün ve hizmetlerinizi müşterilerinize en iyi şekilde sunmak, markanıza kurumsal kimlik ve bilinirlik kazandırmak istiyorsanız, Webintek Kurumsal Web Tasarım ve SEO Ajansı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. 360 derece ajans hizmetleri ihtiyaçlarınız için Webintek ile iletişime geçebilir, teklif alabilirsiniz.

Dijitalin Dünyasını Keşfet!