Web tasarım ve kurumsal kimlik hizmetlerinde Webintek’i tercih ettik. Çok memnunuz tavsiye ederiz.

Hüseyin A.
Yetkili

Edita Mimarlık

Müşteri Adı
:
Hüseyin A.
Yetkili

Tasarım, yaşam alanlarını iyileştirme ve ekip ruhunu dinamik tutma gücüne sahip olan Edita Mimarlık, Webintek’i tercih etti.

FIGMA

Güçlü tasarım, iç dizayn uyumu ve yaşam alanlarını iyileştirme hususunda oldukça başarılı projelere imza atan Edita Mimarlık, Web tasarım hizmetleri için Webintek’i tercih etti. 2016 yılında sektöre hızla giriş yapan ve iç mimari alanda tüm projeleri eksiksiz yerine getiren Edita Mimarlık, adından sıkça söz ettirmeye devam etmektedir. Zarif ve modern tasarımlarının yanı sıra danışmanlık, imalat ve montaj işleriyle de ilgilenen firma, iç mimari projelerini profesyonel şekilde yürütmektedir. Webintek kurumsal web tasarım hizmeti aracılığıyla, referans ve projelerini kitlesine duyuran Edita Mimarlık ekibine bizleri tercih ettiği için teşekkür ediyoruz.

Hayal edilen yaşam alanlarını gerçeğe dönüştüren, ofislerden restoranlara kadar estetik ve yaratıcı projelere imza atan diğer firmalar için de, kurumsal kimliğin yanı sıra kurumsal web sitesi hizmeti vermeye devam ediyoruz. Modern ve yenilikçi çalışmalarıyla vizyonunu genişleten şirket, tercih ettiği web sitesi tasarımı sayesinde projelerinin dijital alanda gelişmesini sağlamıştır. Edita Mimarlık için mimar web sitesi tasarlayarak teslimini yapan Webintek hizmetlerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Webintek, Mimarlık ve İç Dizayn Sektörüne Neler Sunuyor?

Tasarım ve mimarlık alanında faaliyet gösteren tüm firmalar için sağladığımız başlıca hizmetler şu şekildedir;

  • Kurumsal kimlik sağlama ve geliştirme çalışmaları,
  • Mimar web sitesi tasarımı,
  • Sosyal medya yönetimi ve dijital pazarlama hizmetleri,
  • Profesyonel yüksek kaliteli video prodüksiyon ve fotoğraf çekimleri,
  • İlgili alanda mobil uygulama hazırlama,
  • Katalog ve logo tasarımları,
  • Dikkat çekici ve ilgi odağı olan banner slider tasarımları.

Webintek olarak Edita Mimarlık için oluşturduğumuz mimari web sitesi tasarımının yanı sıra, dijital teknolojiyi tüm alanlara entegre etmeniz için dijital dönüşüm çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Dijital teknoloji entegrasyonunu içeren çalışmalarımız ile iş akışınızı büyütmenize katkı sağlıyoruz.

Edita Mimarlık, Webintek Aracılığıyla Neler Kazandı?

Firmanın her alanda kendini temsil edebilmesi için kurumsal bir kimlik oluşturması oldukça önemlidir. Bu sebeple iyi bir kurumsal kimlik kazanmak için kurumsal web tasarım hizmetlerinin yerine getirilmesi gerekilir. Webintek olarak Edita Mimarlık firmasına sağlamış olduğumuz web tasarım hizmetinin başlıca kazanımları şu şekildedir;

Firmaya Özgü Sunum Çalışmaları

Edita Mimarlığa sağlamış olduğumuz web tasarım hizmetleri sayesinde tüm faaliyetlerini hedef kitlesine rahatlıkla aktarabilmektedir. Kullanıcılar Edita Mimarlığa ait kurum detaylarına, görsel ve metin gibi çeşitli içeriklere günün her saati rahatlıkla ulaşabilmektedir. Firmaya özgü olarak yaptığımız mimar web sitesi tasarımı, görsel ve bilgilendirici sunum avantajlarını da beraberinde getirmektedir.

Görünürlük

Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında, Edita Mimarlık ve faaliyet alanları aratıldığında firma üst sıralarda kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Yapılan SEO çalışmaları sayesinde firmanın görünürlüğü artmakta ve çok sayıda kişiye hitap edebilmektedir. Webintek’in sunduğu temel düzey SEO çalışmasının yanı sıra istenildiği taktirde ileri düzey SEO çalışmaları da yerine getirilmekte, bu sayede firma ilk sıralarda yer alabilmektedir.

Sosyal Medya Aracılığıyla Trafik Artırma

Webintek’in firmalar için sunduğu sosyal medya yönetimi hizmeti de önemli olgular arasında gelmektedir. Sosyal medya hesaplarınızı en aktif hale getirerek hedef kitlenizi büyütmenizi ve web site trafiğinizi artırarak faaliyetlerinizi geliştirmenizi sağlıyoruz.

Kurumsallık

Kurumsal kimliğin oluşması için kurumsal web tasarımının en iyi şekilde yapılması gerektiğinden söz etmiştik. Edita Mimarlığa vermiş olduğumuz hizmet kurumsal kimlik için oldukça önemli bir gelişmeydi. Edita Mimarlığın hedef kitlesi, firma hakkında ulaşmak istediği her türlü bilgiye resmi web siteleri aracılığıyla ulaşabilecek ve takip edebilecektir. Tüm firmaların kurumsallık alanında etkileşim kazanabilmesi için web tasarım hizmeti ile ilgili çalışmalara başvurması gerekir.

Sonuç

Kurumsal web tasarım hizmetini Webintek’ten alan Edita Mimarlık ve diğer müşterilerimiz, dijital dünyaya ilk adımlarını bizimle atıyor ve emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. SEO hizmeti ve diğer dijital pazarlama hizmetlerimiz sayesinde arama motorlarında üst sıralarda yer alıyor ve kurumsal kimlik çalışmalarımız yardımı ile kurumsal dünyaya hızla adapte olup, müşterilerine ve sektöre değer üretmeye devam ediyorlar. Mimarlık web sitesi tasarımı ve benzeri sektörlerle ilgili hizmetlere ihtiyacınız olduğunda, Edita Mimarlık gibi değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmetler gibi, size de en kaliteli hizmeti en kısa sürede sunabileceğimizden emin olabilirsiniz.

Hemen şimdi teklif alarak projenizi hayata geçirin!

Dijitalin Dünyasını Keşfet!