Pendik Web Tasarım

WEBİNTEK İnternet Teknolojileri olarak Pendik web tasarım hizmeti vermekteyiz. Kişi yada Firmaların internet üzerindeki satışlarını arttırmak ve yeni müşteri potansiyellerine ulaşabilmesi için tüm ekibimizle birlikte azimli bir şekilde çalışıyoruz. Amacımız, Pendik’te bulunan firmalarını sanal ortamdaki bilinirliğini ve kurumsallığını artırmak, marka haline getirmek, markasına değer katmak ve bu alanda yapılan yatırımın fazlasını maddi bağlamda geri kazandırmaktır.

Pendik Web Tasarım Firmaları

Bizi belkide diğer firmalardan ayırt eden en büyük özelliklerimizin başta geleni ; Dijital tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor olmamızdır. Uzman kadromuzla birlikte, Seo çalışmaları, Kurumsal kimlik, Profesyonel fotoğraf çekimi, Tanıtım filmi, IT danışmanlık, içerik yönetimi, marka tescil hizmetleri ve daha fazlası…

Bilincindeyiz ! ☝ : Yönetiminizde olan bir firma ve sizinle çalışan birçok personel var. Bütün bu iş yoğunluğunun içerisinde markanızı geliştirmek ve yeni müşterilerle tanışmak istiyorsunuz FAKAT vakit bulamıyorsunuz. Çalışacağınız firma yada kişilerden bu alanda fikir üretmesini ve size öneriler sunması gerektiğinin, önemli olan işi hemen teslim etmek değil hakkıyla gerektiği gibi teslim etmek olduğunun, firmanızı tam anlamıyla sanal dünyada yansıtılması gerektiğinin bilincindeyiz.

Neden Pendik Web Tasarım

Öncelikle işimizi SEVEREK ❤ yapıyoruz. Firmalara ihtiyacı olan hizmetlerin sunumunu yaparak nasıl bir katkı sağlayabileceğimizi gösteriyoruz.

Yapmış olduğumuz işler, yapacağımız yeni işlerin teminatıdır…  → Neler Yaptık?

Pendik web tasarım firmalarıResponsive Mobil Uyumlu Web Sayfası : Son yıllarda akıllı telefonlarla birlikte mobil ve tablet kullanımı hızla arttı. Tabi buda web sitelerinin artık bu platformlarla uyumlu olmasını neredeyse zorunluluk haline getirdi. Pendik web tasarım olarak hazırladığımız tüm web siteleri son teknolojiye uyumlu olup her kullanıcını rahatlıkla ziyaret edebileceği kadar hızlıdır.✈

Seo Alt Yapısı : Rekabetin her geçen gün arttığı, web sektörünün çığ gibi büyüdüğü bu pazarda seo uyumlu web sitesi olmazsa olmazlar arasındadır. WEBİNTEK olarak hazırladığımız tüm çalışmalar Google, Yandex ve diğer arama motorlarının isteklerini karşılayacak şekilde hazırlanmaktadır.
Yönetilebilir : İnternet erişimi sağlayabildiğiniz her ortamda telefonunuzdan dahi web sitenizi yönetebilirsiniz.
Uygun Fiyat ve Taksit Seçeneği : Tüm kredi kartlarına  tek çekim veya 3-6 Taksit imkanı sağlamaktayız.
Kaliteli Hizmet & Sürekli Destek : Uzman ekibimizle birlikte haftaiçi 09:00-18:00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz. Acil destek durumlarında 24 saat aktif teknik destek birimimiz mevcuttur.

WEBİNTEK Çalışma Sistemi Nasıldır?

Talep edilen hizmetle ilgili gerekli görüşmeler sağlanıp ihtiyaçlar belirlendikten sonra, hizmet sözleşmemiz iki tarafında onayı ile imzalanır. Çalışmalara başlamak için Pendik Web Tasarım tarafından talep ettiğimiz gerekli doneler tarafımıza sağlanır. Ödeme şekli nakit olacaksa iş başlangıcında %50, iş tesliminde kalan %50 tahsil edilir. Ödeme kredi kartıyla yapılacaksa sözleşme ile birlikte karttan çekim işlemi yapılır.

Web tasarım her şeyden önce daha çok kişiye, firmaların kendi internet sitelerinden erişebilmeleri açısından önemli bir yere sahiptir. Bu bağlamda; reklam, tanıtım, ürün ve hizmetlerin görsel resimler ve tanıtıcı videolar yardımıyla sergilenebilmesine ön ayak olan Pendik web tasarım, markalaşma beklentilerine de daha kısa zamanda ulaşabilme ayrıcalıkları sağlar. Milyonlarca kişi aynı anda tek bir çatı altından tüm ürün ve hizmetleri bir tık yardımıyla görebilirken, marka imajları da sağlamlaşmış olur.

Pendik Web Tasarım Fiyatları

Hizmet Fiyat
Başlangıç Web Tasarım 1500TL
Kurumsal Web Tasarım 2500TL
Profesyonel Web Tasarım 3000TL
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (5 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 out of 5)