WEBİNTEK Hakkımızda
Hakkımızda

2002 Yılından beri Bilişim teknolojileri alanında Tguardsys olarak hizmet veren firmamız 2018 yılında WEBİNTEK® markasıyla alanında uzman kadro ve gelişmiş hizmet seçenekleri ile kurumsal firmalara çözümler üretmektedir. Edindiğimiz kritlerler neticesinde tüm firmaların dijital ihtiyaçlarını karşılamak, Sanal dünyada kurumsallık ve otoritesini arttırarak bu alandan ürün / hizmet pazarlamasını hedeflemekteyiz.

Sektörde yaşanan sorunlara bir kurtarıcı olarak doğan markamızı destekleyen müşterilerimize teşekkür eder, yeni çalışacağımız firmalara referanslarımızın bir rehber olmasını dileriz.

Satış ve pazarlama alanında kariyerinde ilerlerken SEO ile tanıştı. Bu alanda eğitimler alarak birçok firmanın satışlarını WEBİNTEK® çatısı altında arttırmaktadır.

Yunus Dönmez

Yunus Dönmez

Seo Uzmanı

Henüz çocukluk yıllarında web tasarımla üretmeye olan hevesini keşfetti. Bu heves sonrasında bir tutkuya dönüştü ve o da geleceğini bu yönde çizdi.

Burak Palabıyık

Burak Palabıyık

Web Tasarım Uzmanı

İleri düzey PHP ve HTML5 bilgisine sahip Erdem’in üstesinden gelemeyeceği hiçbir bir yazılım yok. Bunlara ek olarak kendisini görsel anlamda da oldukça geliştirdi.

Erdem Remzi Kurt

Erdem Remzi Kurt

Yazılım Uzmanı

Doğaya ve anı yakalama üzerine olan tutkusu sonucunda amatörce başlayan fotoğrafcılık macerasına ürün ve mekan fotoğrafçılığını da ekledi.

Deniz Bilgiç

Deniz Bilgiç

Fotoğrafçı

Küçükken babasının aldığı analog fotoğraf makinesi ile fotoğrafa merak salan Mert birçok sertifikaya sahip profesyonel bir fotoğrafçı.

Mert Ünlü

Mert Ünlü

Fotoğrafçı

Henüz 17 yaşında profesyonel pazarlama dünyası ile tanıştı. Birçok özel firmada bu işi hakkıyla yerine getirdikten sonra Webintek bünyesine katıldı.

Ersin Altunel

Ersin Altunel

Marketing Uzmanı
Tıkla Ara Whatsapp Destek