Karaköy Web Tasarım

28.08.2018
0 Yorum

Karaköy web tasarım olarak ticaretin yoğun olduğu bu bölgede uzman ekibimiz ve hiç bitmeyen enerjimizle hizmet vermekteyiz. Amacımız firmaların dijital ihtiyaçlarını karşılamakla birlikte yeni müşterilere ulaşmasını sağlamak, firmanızın kurumsallığını arttırmakla birlikte bu alanda yaptığınız harcamaların fazlasını size geri kandırmaktır.

Karaköy Web Tasarım İle Yeni Müşterilere Merhaba!

Yazımızın başından beri anlaşılacağı gibi firmanıza artı değer katmayı ve satışlarınızı arttırmayı hedefliyoruz peki bunlar nasıl olacak ?
Responsive Tasarım (Mobil Uyumlu): Gelişen teknolojiyle birlikte akıllı cihazların hayatımıza girmesi sayesinde internet ve online ürün / hizmet arayışı artış gösterdi. Kullanıcıların kullandığı cihazların hiçbirisi birbirine benzemiyor. Fakat hazırlamış olduğumuz tüm tasarımlar esnek bir yapıya sahiptir. Android – IOS yada tablet gibi farklı çözünürlük ve işletim sistemine sahip cihazlara göre şekil alabilen bir web sayfası ile sitenize gelen tüm kullanıcılara hitap edebiliyorsunuz.
Yönetilebilir: Web sitenizde güncelleme yapmanız gerektiğinde internet olan herhangi bir ortamdan özel kurulum gereksinimi duymadan web sitenize müdahele edebilir, ürün ekleme-çıkart ve güncelleme yapabilirsiniz. Hatta telefonunuzdan bile…
Hızlı: Her kesimden kullanıcıya hitap ettiğinizi düşündüğümüzde gerek mobil veri ile gerek wifi ile bağlanan kullanıcılar siteniz yavaş açıldığında beklemek yerine bir diğerine geçmeyi tercih edeceklerdir. Tüm olasıklıkları göz önünde bulundurarak elimizdeki verilerin kalitesini bozmadan maximum derecen sıkıştırmasını ve site dosyalarının optimizesini yaparak en iyi derecede hız sağlıyoruz.

Google Dostu: Kullanıcı tarafında pek fark edilmeyen fakat kaynak kodlarda siteleri ziyaret eden Google botları ve diğer arama motorlarının botlarının anlayabileceği yapıda kodlamayla web sitenizin arama motorlarının tercihi haline getiriyoruz.
Adwords : Karaköy web tasarım olarak tamamlanan siteniz artık hızlı geri dönüş almaya hazır hale geldiğinde, bölgesel SEO ve genel kelimelerde kelime analizleri yapılarak firmanıza en iyi geri dönüşüm sağlayacak anahtar kelimeler belirlenir ve ADS reklam hesabınız sizin adınıza yönetilir.

Yapılan bu çalışmada hesaplar sürekli takip edilerek günlük / haftalık raporlar sunulur. Sürekli firmanızla irtibatta olarak geri dönüşler hakkında değerlendirmeler yapılarak en iyiye ulaşım hedeflenir.

Yeniden Pazarlama (Re-Marketing): Marka bilinirliğinin vazgeçilmezi haline reklam stratejisiyle sitenizi ziyaret eden fakat etkileşimde bulunmamış kullanıcılara çeşitli platformlarda özel reklamlarınız görüntülenerek firmanız tekrar tekrar hatırlatılarak kişilerin sitenizi yeniden ziyaret etmesi sağlanır.

Sitenize gelen kullanıcıların bilgisayarlarına çerezler (cookie) bırakılır ve gezdiği sitelerde reklamınız yayınlanır.
Çeşitli Platformlar : Facebook, Youtube, İnstagram, Haber siteleri vb.

Karaköy Web Tasarım Firmaları ve Fiyatları

Yapılan çalışmalar ve fiyatları talepler doğrultusunda belirlenmekle birlikte esnetilebilen kalıplarda paketlerimiz mevcuttur.
Broz, Gümüş, Altın, Platinyum paketleri ve her paketin kendine has özellikleri vardır. Sizde firmanıza en uygun paketi öğrenebilmek için Karaköy web tasarım Teklif İste sayfamızdan form doldurabilirsiniz. En yakın sürede satış ekibimiz sizinle iletişime geçerek internet dünyasındaki yerinizi almanız için severek öncülük edecektir.

Webintek Kimdir?

Firmamız 2002 yılında giriş yaptığı bilişim sektörüne tarihi boyunca birçok marka ile sektöründe öncü bir şekilde ilerlemektedir. Kurumsal firmaların ihtiyacı olan tüm bilişim alt yapısını barındıran WEBİNTEK 2018 yılında kurulmuş bir Web Tasarım ve SEO ajansıdır. PendikBeyoğlu olmak üzere 2 şubesi ile alanında uzman ve işini ❤ severek yapan bir ekibe sahiptir.

Yazıya Puan Ver
[yasr_visitor_votes]
Dijitalin Dünyasını Keşfet!